8 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter 2.0 motoros zoom csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X
[iDS-2CD7A86G2-IZHSY (8-32mm)]
8 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter 2.0 motoros zoom csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X
[iDS-2CD7A86G2-IZHSY (8-32mm)]
Tulajdonságok:
| SKUS | iDS-2CD7A86G2-IZHSY, (8-32mm) |
|---|---|
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/ids-2cd7a86g2-izhsy5g-adatlap-eng-67a1df6765277.pdf |
| Garancia | 3 év |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 100 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 8 mm – 32 mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | P-írisz |
| Vízszintes látószög | 15 ° – 41 ° |
| Függőleges látószög | 9 ° – 22 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
| RS-485 | Igen |
| Wiegand csatlakozó | Nem |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 24.7 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |

![8 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter 2.0 motoros zoom csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X<br /><br />[iDS-2CD7A86G2-IZHSY (8-32mm)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_iDS2CD7A86G2IZHSY_832mm_ids-2cd7a86g2-izhsy-5g-67a1df6ee8021-768x375.jpg)