4 MP korrózióálló rendszámolvasó WDR motoros IR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X
[DS-2XC6646G0/P-IZHRS (8-32mm)]
4 MP korrózióálló rendszámolvasó WDR motoros IR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X
[DS-2XC6646G0/P-IZHRS (8-32mm)]
Tulajdonságok:
| Garancia | 3 év |
|---|---|
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/DS-2XC6646G0_P-IZH(R)S_adatlap_ENG-63ef3f67a29d0.pdf |
| SKUS | DS-2XC6646G0/P-IZHRS, (8-32mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 100 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 8 mm – 32 mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 15 ° – 40 ° |
| Függőleges látószög | 9 ° – 22 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Wiegand csatlakozó | Igen |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Robbanásveszélyes térbe szerelhető | Nem |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Nem |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 22 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |

![4 MP korrózióálló rendszámolvasó WDR motoros IR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NEMA 4X<br /><br />[DS-2XC6646G0/P-IZHRS (8-32mm)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2XC6646G0_PIZHRS_832mm_DS-2XC6626G0_P-IZHRS-63ef3bcca6350-768x768.jpg)