4 MP Darkfighter rendszámolvasó EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; ablaktörlővel; NEMA 4X
[DS-2DF8C442IXG1-ELWY]
4 MP Darkfighter rendszámolvasó EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; ablaktörlővel; NEMA 4X
[DS-2DF8C442IXG1-ELWY]
Tulajdonságok:
| Garancia | 3 év |
|---|---|
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/ds-2df8c442ixg1-elwy-adatlap-eng-678e334d71577.pdf |
| SKUS | DS-2DF8C442IXG1-ELWY |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 400 m |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 6 mm – 252 mm |
| Zoom | 42x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 2 ° – 56 ° |
| Függőleges látószög | 1 ° – 33 ° |
| Riasztás bemenet | 7 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| RS-485 | Igen |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Arcfelismerés | van |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 36 VDC |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Fogyasztás | 51 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |

![4 MP Darkfighter rendszámolvasó EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; ablaktörlővel; NEMA 4X<br /><br />[DS-2DF8C442IXG1-ELWY]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2DF8C442IXG1ELWY_ds-2df8c825ixg1-elwy-678a12afe607a-768x768.jpg)