2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített mikrofon
[DS-2CE50D8T-VPITFS (2.8mm)]
2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített mikrofon
[DS-2CE50D8T-VPITFS (2.8mm)]
Tulajdonságok:
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/ds-2ce50d8t-vpitfs-adatlap-eng-6694f91b1c954.pdf |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| SKUS | DS-2CE50D8T-VPITFS, (2.8mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Vízszintes látószög | 105 ° |
| Függőleges látószög | 56 ° |
| Foglalat | M12 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 6.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |

![2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített mikrofon<br /><br />[DS-2CE50D8T-VPITFS (2.8mm)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2CE50D8TVPITFS_28mm_ds-2ce50d8t-vpitfs-6694f91559ad0-768x768.jpg)