2 MP THD fix EXIR mini csőkamera; PoC
[DS-2CE16D0T-ITE (2.8mm)(C)]
2 MP THD fix EXIR mini csőkamera; PoC
[DS-2CE16D0T-ITE (2.8mm)(C)]
Tulajdonságok:
| SKUS | DS-2CE16D0T-ITE, (2.8mm)(C) |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/DS-2CE16D0T-ITE_(C)_adatlap_ENG-65608bdd773c1.pdf |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 20 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Vízszintes látószög | 101 ° |
| Függőleges látószög | 56 ° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| Fogyasztás | 2.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |

![2 MP THD fix EXIR mini csőkamera; PoC<br /><br />[DS-2CE16D0T-ITE (2.8mm)(C)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2CE16D0TITE_28mmC_DS-2CE16D0T-ITEC-65608be337169-768x768.jpg)