10 portos PoE switch (110 W); 8 PoE + 2 RJ45 uplink port; smart menedzselhető
[DS-3E1310P-EI (B)]
10 portos PoE switch (110 W); 8 PoE + 2 RJ45 uplink port; smart menedzselhető
[DS-3E1310P-EI (B)]
Tulajdonságok:
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/ds-3e1310p-ei-b-adatalap-eng-6728957981b2e.pdf |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| SKUS | DS-3E1310P-EI, (B) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 10 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 2 |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 120 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |

![10 portos PoE switch (110 W); 8 PoE + 2 RJ45 uplink port; smart menedzselhető<br /><br />[DS-3E1310P-EI (B)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS3E1310PEI_B_ds-3e1310p-ei-b-672895759139b-768x210.jpg)