5 MP ColorVu fix THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
[DS-2CE12KF3T-LS (2.8mm)]
5 MP ColorVu fix THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
[DS-2CE12KF3T-LS (2.8mm)]
Tulajdonságok:
| SKUS | DS-2CE12KF3T-LS, (2.8mm) |
|---|---|
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/ds-2ce12kf3t-ls-adatlap-eng-6723702727e49.pdf |
| Garancia | 3 év |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m/40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Vízszintes látószög | 112 ° |
| Függőleges látószög | 60 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Nem |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 7.2 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |

![5 MP ColorVu fix THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon<br /><br />[DS-2CE12KF3T-LS (2.8mm)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2CE12KF3TLS_28mm_ds-2ce12kf3t-ls-6723702b9f375-768x394.jpg)