8 MP fix ColorVu AcuSense IP panoráma turret kamera; láthatófény; fény- és hangriasztás; fekete
[DS-2CD2387G2P-LSU/SL-B(4mm)(C)]
8 MP fix ColorVu AcuSense IP panoráma turret kamera; láthatófény; fény- és hangriasztás; fekete
[DS-2CD2387G2P-LSU/SL-B(4mm)(C)]
Tulajdonságok:
| SKUS | DS-2CD2387G2P-LSU/SL-B(4mm)(C) |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Adatlap | https://files.riel.hu/media/DS-2CD2387G2P-LSU_SL_(C)_Black_adatlap_ENG-64b53c64355b7.pdf |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |

![8 MP fix ColorVu AcuSense IP panoráma turret kamera; láthatófény; fény- és hangriasztás; fekete<br /><br />[DS-2CD2387G2P-LSU/SL-B(4mm)(C)]](https://zmax.hu/wp-content/uploads/2025/05/riel_DS2CD2387G2PLSU_SLB4mmC_DS-2CD2387G2P-LSU_SL_C_Black-64b53c5e82202-768x768.jpg)